Kari TDK - 2020. május 6.

• Kereskedelem és marketing
  • Menedzsment és vállalatgazdaságtan

A 2020. május 6-án megrendezett Kari Tudományos Diákköri Konferencia ebben az évben a járványügyi helyzetre való tekintettel speciális módon került megrendezésre az online térben, a Microsoft Teams alkalmazáson keresztül. A konferencián összesen 21 TDK pályamunka és előadás, illetve 1 DETEP-es előadás (pályamunka nélkül, kizárólag előadással) került bemutatásra. A hallgatók 3 tagozatban mutatták be munkáikat: 1) Kereskedelem és marketing tagozat (8 dolgozat); 2) Menedzsment és vállalatgazdaságtan tagozat (7 dolgozat); 3) Sportmenedzsment tagozat (6 dolgozat + 1 DETEP-es előadás).

A Gazdálkodástudományi Kar TDK konferenciáján szerepelt hallgatók terveink szerint három szekcióban (Agrártudományi, Közgazdaságtudományi, illetve Testnevelés- és Sporttudományi) fognak részt venni a 35. OTDK-án. Azokat a hallgatókat kívánjuk delegálni, akik a három tagozat valamelyikében minősített helyezést értek el vagy ennek hiányában a tagozati bizottság a dolgozat színvonalát tekintve OTDK-ra alkalmasnak ítélte. A szóban forgó dolgozatok OTDK szintű színvonaláról a tagozati elnökök külön-külön nyilatkoztak, megerősítve szándékainkat. A kari hagyományoknak megfelelően a Dékáni Kiemelt díj, valamint az Ihrig Károly Doktori Iskola Kiemelt díja magasabb rangú díj, mint a tagozati I. helyezés.

A konferencia az EFOP-3.6.3-VEKOP-16-2017-00007 azonosító számú  "Tehetségből fiatal kutató" – A kutatói életpályát támogató tevékenységek a felsőoktatásban c. projekt támogatásával valósult meg.