Kari TDK - 2021. november 10.

• Agrárgazdaságtan
  • Angol nyelvű tagozat
  • Gazdaságelmélet
  • Gazdaságpolitika
  • Gazdaságtörténet
  • Informatika
  • Kereskedelem, marketing
  • Logisztika
  • Nemzetközi gazdaságtan
  • Ökonometria, módszertan
  • Regionális gazdaságtan
  • Turizmus, vendéglátás
  • Vállalatgazdaságtan, üzemtan
  • Vezetés-szervezés, emberi erőforrás menedzsment
  • Vidékfejlesztés, területfejlesztés
  • Világgazdaságtan

A 2021. november 10-én megrendezett Kari Tudományos Diákköri Konferencián összesen 31 TDK pályamunka és előadás, illetve 4 DETEP-es előadás (pályamunka nélkül, kizárólag előadással) került bemutatásra. A hallgatók 5 tagozatban mutatták be munkáikat:

1. Kereskedelem és marketing tagozat (10 dolgozat);
  2. Pénzügy-számvitel és vállalatgazdaságtan tagozat (8 dolgozat);
  3. Vezetés-szervezés, HR és munkaerőpiac tagozat (8 dolgozat);
  4. Világgazdaságtan és módszertan tagozat (5 dolgozat);
  5. DETEP tagozat (4 előadás);

A Gazdálkodástudományi Kar TDK konferenciáján szerepelt hallgatók terveink szerint három szekcióban (Agrártudományi, Közgazdaságtudományi, illetve Testnevelés- és Sporttudományi) fognak részt venni a 36. OTDK-án. Azokat a hallgatókat kívánjuk delegálni, akik a négy TDK tagozat valamelyikében minősített helyezést értek el vagy ennek hiányában a tagozati bizottság a dolgozat színvonalát tekintve OTDK-ra alkalmasnak ítélte. A szóban forgó dolgozatok OTDK szintű színvonaláról a tagozati elnökök külön-külön nyilatkoztak, megerősítve szándékainkat. A kari hagyományoknak megfelelően a Dékáni Kiemelt díj, valamint az Ihrig Károly Doktori Iskola Kiemelt díja magasabb rangú díj, mint a tagozati I. helyezés.

A 2021. november 11-én megrendezett Kari Tudományos Diákköri Konferencia programját is tartalmazó Rezümé Kötet

Beszámoló a 2021. november 11-én megrendezett Kari Tudományos Diákköri Konferenciáról

A konferencia az EFOP-3.6.3-VEKOP-16-2017-00007 azonosító számú  "Tehetségből fiatal kutató" – A kutatói életpályát támogató tevékenységek a felsőoktatásban c. projekt támogatásával valósul meg.