Kari TDK - 2022. április 27.

• Kereskedelem és marketing
  • Nemzetközi és vállalati gazdaságtan
  • Vezetés-szervezés és HR

A Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Kar Tudományos Diákköri Tanácsa 2021/2022. tanév II. félévének (tavaszi) Kari Tudományos Diákköri Konferenciáját 2022. április 27-én (szerda) rendezte meg. A konferencián összesen 27 TDK pályamunka és előadás, illetve 4 DETEP-es előadás (pályamunka nélkül, kizárólag előadással) került bemutatásra. A hallgatók 5 tagozatban mutatták be munkáikat:

1. Kereskedelem és marketing tagozat (6 dolgozat)
  2. Nemzetközi és vállalati gazdaságtan tagozat (7 dolgozat)
  3. Sportmenedzsment tagozat (8 dolgozat)
  4. Vezetés-szervezés és HR tagozat (6 dolgozat)
  5. DETEP tagozat (4 előadás);

A Gazdaságtudományi Kar TDK konferenciáján szerepelt hallgatók terveink szerint három (Agrártudományi, Közgazdaságtudományi, illetve Testnevelés- és Sporttudományi) szekcióban fognak részt venni a 36. OTDK-án. Azokat a hallgatókat kívánjuk delegálni, akik a 4 TDK tagozat valamelyikében minősített helyezést értek el vagy ennek hiányában a tagozati bizottság a dolgozat színvonalát tekintve OTDK-ra alkalmasnak ítélte. A szóban forgó dolgozatok OTDK szintű színvonaláról a tagozati elnökök külön-külön nyilatkoztak, megerősítve szándékainkat. A kari hagyományoknak megfelelően a Dékáni Kiemelt díj, valamint az Ihrig Károly Doktori Iskola Kiemelt díja magasabb rangú díj, mint a tagozati I. helyezés.

2022. április 27-én megrendezett Kari Tudományos Diákköri Konferencia programját is tartalmazó Rezümé Kötet

Beszámoló a 2022. április 27-én megrendezett Kari Tudományos Diákköri Konferenciáról