Kari TDK - 2018. november 14.

• Agrárgazdaságtan és üzemtan
  • Humán erőforrás gazdálkodás és munkaerőpiac
  • Kereskedelem és marketing
  • Vidékfejlesztés és turizmus

A 2018. november 14-én megrendezett Kari Tudományos Diákköri Konferencián 5 tagozatban összesen 41 TDK pályamunkát és előadást mutattak be a hallgatók: 1) Agrárgazdaságtan és üzemtan tagozat (7 dolgozat); 2) Humán erőforrás gazdálkodás és munkaerőpiac tagozat (7 dolgozat); 3) Kereskedelem és marketing tagozat (7 dolgozat); 4) Sportmenedzsment tagozat (11 dolgozat); 5) Vidékfejlesztés és turizmus tagozat (9 dolgozat).

A Gazdálkodástudományi Kar TDK konferenciáján szerepelt hallgatók terveink szerint három szekcióban (Agrártudományi, Közgazdaságtudományi, illetve Testnevelés- és Sporttudományi) fognak részt venni a XXXIV. OTDK-án. Azokat a hallgatókat kívánjuk delegálni, akik a három tagozat valamelyikében minősített helyezést értek el vagy ennek hiányában a tagozati bizottság a dolgozat színvonalát tekintve OTDK-ra alkalmasnak ítélte. A szóban forgó dolgozatok OTDK szintű színvonaláról a tagozati elnökök külön-külön nyilatkoztak, megerősítve szándékainkat. A kari hagyományoknak megfelelően a Dékáni Kiemelt díj, valamint az Ihrig Károly Doktori Iskola Kiemelt díja magasabb rangú díj, mint a tagozati I. helyezés.

A konferencia az EFOP-3.6.3-VEKOP-16-2017-00007 azonosító számú  "Tehetségből fiatal kutató" – A kutatói életpályát támogató tevékenységek a felsőoktatásban c. projekt támogatásával valósult meg.