15. Kari TDK - 2014. április 29.

• Agrárgazdaságtan és üzemtan
  • Logisztika és informatika
  • Menedzsment
  • Pénzügyek és marketing

A konferencián összesen 25 előadás került bemutatásra, ebből 23 pályamunkával együtt, míg 2 versenyen kívül. Ez utóbbi 2 előadás szerzői a Partiumi Keresztény Egyetem Közgazdaságtudományi Karának hallgatói. A hallgatók 4 tagozatban mutathatták be munkáikat: Agrárgazdaságtan és üzemtan tagozat (5+1 dolgozat); Menedzsment tagozat (5+1 dolgozat); Logisztika és informatika tagozat (8 dolgozat); Pénzügyek és marketing tagozat (5 dolgozat).

A Gazdálkodástudományi és Vidékfejlesztési Kar TDK konferenciáján szerepelt hallgatók terveink szerint 2 szekcióban (agrártudományi és közgazdaságtudományi) fognak részt venni a XXXII. OTDK-án. Azokat a hallgatókat kívánjuk delegálni, akik a 3 tagozat valamelyikében minősített helyezést értek el vagy ennek hiányában a tagozati bizottság a dolgozat színvonalát tekintve OTDK-ra alkalmasnak ítélte. A szóban forgó dolgozatok OTDK szintű színvonaláról a tagozati elnökök külön-külön nyilatkoztak, megerősítve szándékainkat. A kari hagyományoknak megfelelően a Dékáni Kiemelt díj, valamint az Ihrig Károly Doktori Iskola Kiemelt díja magasabb rangú díj, mint a tagozati I. helyezés.

A konferencia a Nemzeti Tehetség Program „Az Országos Tudományos Diákköri Tanács által elismert TDK-műhelyek támogatása” címmel kiírt pályázat keretében „A DE GVK tudományos diákköri tevékenységének támogatása” című, NTP-TDK-13-029 számú pályázat támogatásával valósult meg.