Kari TDK - 2018. április 25.

• Kereskedelem-marketing és turizmus
  • Pénzügy-számvitel és vállalatgazdaságtan
  • Vezetés-szervezés és sportmenedzsment

A 2018. április 25-én megrendezett Kari Tudományos Diákköri Konferencián 3 tagozatban összesen 21 TDK pályamunkát és előadást mutattak be a hallgatók: 1) Kereskedelem-marketing és turizmus tagozat (7 dolgozat); 2) Pénzügy-számvitel és vállalatgazdaságtan tagozat (7 dolgozat); 3) Vezetés-szervezés és sportmenedzsment tagozat (7 dolgozat). Ezenkívül a konferencián a Debreceni Egyetem Tehetséggondozó Programban (DETEP) résztvevő hallgatók pályamunka nélkül külön tagozatban 5 előadást mutattak be.

A Gazdálkodástudományi Kar TDK konferenciáján szerepelt hallgatók terveink szerint három szekcióban (Agrártudományi, Közgazdaságtudományi, illetve Testnevelés- és Sporttudományi) fognak részt venni a XXXIV. OTDK-án. Azokat a hallgatókat kívánjuk delegálni, akik a három tagozat valamelyikében minősített helyezést értek el vagy ennek hiányában a tagozati bizottság a dolgozat színvonalát tekintve OTDK-ra alkalmasnak ítélte. A szóban forgó dolgozatok OTDK szintű színvonaláról a tagozati elnökök külön-külön nyilatkoztak, megerősítve szándékainkat. A kari hagyományoknak megfelelően a Dékáni Kiemelt díj, valamint az Ihrig Károly Doktori Iskola Kiemelt díja magasabb rangú díj, mint a tagozati I. helyezés.

A konferencia az EFOP-3.6.3-VEKOP-16-2017-00007 azonosító számú  "Tehetségből fiatal kutató" – A kutatói életpályát támogató tevékenységek a felsőoktatásban c. projekt támogatásával valósult meg.