Kari TDK - 2016. november 16.

• Informatika
  • Kereskedelem-marketing
  • Menedzsment
  • Pénzügy-számvitel
  • Turizmus-vendéglátás
  • Vállalatgazdaságtan
  • Vidékfejlesztés és regionális gazdaságtan

A konferencián összesen 62 TDK pályamunka és előadás került bemutatásra. A hallgatók 7 tagozatban mutathatták be munkáikat: Informatika tagozat (7 dolgozat); Kereskedelem-marketing tagozat (11 dolgozat); Menedzsment tagozat (11 dolgozat); Pénzügy-számvitel tagozat (9 dolgozat); Turizmus-vendéglátás tagozat (6 dolgozat); Vállalatgazdaságtan tagozat (11 dolgozat); Vidékfejlesztés és regionális gazdaságtan tagozat (7 dolgozat);

Ezen kívül a konferencián az Ihrig Károly Szakkollégium hallgatói pályamunka nélkül külön tagozatban 4 előadást mutattak be.

A Gazdálkodástudományi Kar TDK konferenciáján szerepelt hallgatók terveink szerint két szekcióban (Agrártudományi és Közgazdaságtudományi) fognak részt venni a XXXIII. OTDK-án. Azokat a hallgatókat kívánjuk delegálni, akik a három tagozat valamelyikében minősített helyezést értek el vagy ennek hiányában a tagozati bizottság a dolgozat színvonalát tekintve OTDK-ra alkalmasnak ítélte. A szóban forgó dolgozatok OTDK szintű színvonaláról a tagozati elnökök külön-külön nyilatkoztak, megerősítve szándékainkat. A kari hagyományoknak megfelelően a Dékáni Kiemelt díj, valamint az Ihrig Károly Doktori Iskola Kiemelt díja magasabb rangú díj, mint a tagozati I. helyezés.