Kari TDK - 2016. április 12.

• Interdiszciplináris
  • Menedzsment
  • Pénzügy-számvitel és vállalatgazdaságtan

A konferencián összesen 17 TDK pályamunka és 5 DETEP-es előadás került bemutatásra. A konferencián külön tagozat került kialakításra azon DETEP-es hallgatóknak, akik pályamunka nélkül, kizárólag előadással vettek részt. A hallgatók 4 tagozatban mutathatták be munkáikat: 1) Menedzsment tagozat (5 dolgozat); 2) Pénzügy-számvitel és vállalatgazdaságtan tagozat (6 dolgozat); 3) Interdiszciplináris tagozat (6 dolgozat); 4) DETEP tagozat (5 előadás).

A Gazdálkodástudományi Kar TDK konferenciáján szerepelt hallgatók terveink szerint két szekcióban (Agrártudományi és Közgazdaságtudományi) fognak részt venni a XXXIII. OTDK-án. Azokat a hallgatókat kívánjuk delegálni, akik a három tagozat valamelyikében minősített helyezést értek el vagy ennek hiányában a tagozati bizottság a dolgozat színvonalát tekintve OTDK-ra alkalmasnak ítélte. A szóban forgó dolgozatok OTDK szintű színvonaláról a tagozati elnökök külön-külön nyilatkoztak, megerősítve szándékainkat. A kari hagyományoknak megfelelően a Dékáni Kiemelt díj, valamint az Ihrig Károly Doktori Iskola Kiemelt díja magasabb rangú díj, mint a tagozati I. helyezés.

A rendezvény megvalósítását a "Hazai Tudományos Diákköri műhelyek támogatása" című, NTP-HHTDK-15-0070 azonosítószámú „A DE GTK tudományos diákköri tevékenységének támogatása” című pályázat támogatta.